4500000.00 Kč

Prodej rodinného domu 206 m², pozemek 987 m² Všestary, okres Hradec Králové Všestary

  Prodej Domu Bez Realitky

Prodej nedokončené novostavby rodinného domu v centrální části obce Všestary (7 km od HK směr Jičín). V těsné blízkosti ZŠ, MŠ, krytý plavecký bazén, úřad, obchod, lékárna a zastávka autobusu, kostel, archeopark i hřbitov 
Novostavba má dispozici 7 + 1 s půdorysnými rozměry 16 x 15 m. Zastavěná plocha rodinného domu 206 m², plocha zahrady 987 m². V objektu garáž pro 2 os. automobily. V 1 NP se nachází garáž, technická místnost, spojovací chodba, pokoj s vlastí sprchou, kuchyň, obývák, koupelna, záchod. Ve 2 NP se nachází spojovací chodba, koupelna, záchod a 5 pokojů. Dále se v objektu nachází prostorná půda a vedle zadní části objektu nekrytá venkovní terasa.
V objektu je hotové podlahové topení, rozvody vody, odpady, rozvody UT, rozvody nn (příprava pro inteligentní domácnost). V 1 NP již zhotoveny rozvody pro plánovanou rekuperaci. Vytápění je plánované kondenzačním plynovým kotlem či krbovými kamny s teplovodní vložkou. Vodovodní přípojka je z hlavního řádu ukončena ve vodoměrné šachtě na hranici pozemku. Kanalizační přípojku lze napojit na domácí ČOV či na veřejnou kanalizaci, která by se již měla začít realizovat. Do objektu přivedena přípojka nn a plynu.
Krytina Bramac, dřevěná Euro okna a dveře (smrk profil 88), elektrická vrata Rollo, anhydridová podlaha v 1 i 2 NP, hotové štukové omítky.
Stavební povolení do konce roku 2020 s možností prodloužení. V současné době je zpracovávána PD pro povolení změny stavby před jejím dokončením.
Podmínkou je převzetí hypotéky ve výši cca 1,6 mil. Kč.
Více fotografií na vyžádání. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě o víkendu.
RK nevolat.
Cena za nemovitost 4 500 000,- Kč
verastrakova@email.cz
737/868 333

 Published date:

30/07/2018

 Modified date:

30/07/2018

 Region:

Královéhradecký

 Město:

Všestary

 Views

937

Nabídka pro skupiny a školy - Kemp U ŠerifaUžitečné informace

  • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
  • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
  • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
  • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"

Komentáře

     Zanech komentář (spam a urážlivé komentáře budou odstraněny)